Aktualny czas realizacji zamówień na legowiska - 20 dni roboczych.
Smaczki z wołowiną, malinami i szpinakiem 80g - Syta Micha zdjęcie 1
Syta Micha

Smaczki z wołowiną, malinami i szpinakiem 80g

0186
14.90

Przysmaki dla psa z wołowiną, malinami i szpinakiem; 80g


Smaczki treningowe od Sytej Michy to wyjątkowa przekąska wyróżniająca się nietuzinkowym składem oraz śrutowatym kształtem.


Naturalne smaczki dla psa to idealnie dobrana kompozycja składników odżywczych zamknięta w jednym opakowaniu, o niesamowitych walorach smakowych i zapachowych dla naszych czworonogów.


Smaczki od Sytej Michy doskonale sprawdzą się w czasie treningu, a zamykane struną opakowanie zapewni komfort przechowywania, zachowując przy tym stałą świeżość i jędrność każdego kęsa.


Mięsne przysmaki z wołowiną, malinami i szpinakiem to zdrowa nagroda dla psa, pozbawiona sztucznych dodatków i konserwantów, dzięki czemu może być podawana szczeniętom, dorosłym psom jak również seniorom.

Co więcej, niewielki rozmiar smakołyków treningowych pozwala na podawanie ich psom różnych gabarytów.


Obecność gliceryny roślinnej, będącej pochodną oleju rzepakowego, podnosi energetyczność smakołyków oraz dodaje przyjemnego aromatu. Co więcej, jest szybką i łatwą do zjedzenia przekąską w czasie wykonywania aktywności fizycznej.


Niska zawartość tłuszczu i brak obecności węglowodanów pozwala na podawanie ich psom z nadmierną masą ciała oraz w trakcie odchudzania.


Obecność gliceryny roślinnej, będącej pochodną oleju rzepakowego, podnosi energetyczność smakołyków oraz dodaje przyjemnego aromatu. Co więcej, jest szybką i łatwą do zjedzenia przekąską w czasie wykonywania aktywności fizycznej.


Dedykowane psom na każdym etapie życia, bez względu na rasę, idealnie sprawdzą się jako poręczna przekąska treningowa na jednego kęsa.


Zalety treningówek dla psa z kaczką od Sytej Michy:

  • śrutowaty kształt idealny do codziennych treningów,
  • dla szczeniąt, dorosłych i starszych czworonogów wszystkich ras,
  • wygodne opakowanie z zapięciem strunowym.
Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Dodaj własną opinię