Aktualny czas realizacji zamówień na legowiska - 20 dni roboczych.
Norka Welur Pudrowy Róż Ortopedyczna zdjęcie 1
Norka Welur Pudrowy Róż Ortopedyczna zdjęcie 2
Norka Welur Pudrowy Róż Ortopedyczna zdjęcie 3
Norka Welur Pudrowy Róż Ortopedyczna zdjęcie 4
Norka Welur Pudrowy Róż Ortopedyczna zdjęcie 1

Norka Welur Pudrowy Róż Ortopedyczna

0005
820.00

Norka z kolekcji Welur z ortopedycznym wypełnieniem. Norka ma usztywnione wejście, dzięki czemu pies może bez problemu wejść do środka. Pałąk można wyjąć do prania, lub jeśli okaże się, że norka lepiej sprawdza się w wersji bez usztywnienia.


Zewnętrzna część legowiska uszyta jest z wytrzymałej tkaniny tapicerskiej. Środek to ciepły i przyjemny w dotyku plusz. Zewnętrzna część legowiska zapinana jest na zamek, można ją prać.


Ta u góry to pianka termoplastyczna, ze względu na swoje właściwości potocznie nazywana "memory". Pod wpływem temperatury i ciężaru ciała gąbka dopasowuje się do kształtu ciała wypoczywającego, odciążając kręgosłup i stawy.

Kojarzysz ten moment, kiedy pies zamiast delikatnie położyć się na legowisku po prostu zgina łapy i w zasadzie przewraca się na wyrko? To wypełnenie pomoże w ochronie układu ruchu.


Dół wypełnienia to średniej twardości pianka tapicerska. Jej zadaniami jest izolacja przed chłodem podłogi oraz bycie bazą pod piankę memory. Sama pianka ortopedyczna pod dużym ciężarem może bardzo się spłaszczyć. Z pomocą przychodzi druga pianka, która zapobiega nadmiernemu zapadaniu się w tej pierwszej :)

Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Dodaj własną opinię