Aktualny czas realizacji zamówień na legowiska - 20 dni roboczych.
Koszulka damska Mistrzowie Wypoczynku zdjęcie 1
Koszulka damska Mistrzowie Wypoczynku zdjęcie 2
Koszulka damska Mistrzowie Wypoczynku zdjęcie 3
Koszulka damska Mistrzowie Wypoczynku zdjęcie 4
Koszulka damska Mistrzowie Wypoczynku zdjęcie 1

Koszulka damska Mistrzowie Wypoczynku

0078
130.00

Koszulka z krótkim rękawem z patternem #Mistrzowiewypoczynku zaprojektowanym dla Psiej Norki przez Nikola Hahn.


Koszulka ma dopasowany krój, ale dzięki konstrukcji rękawów możesz kupić dwa rozmiary większą i nosić jako oversize. :) Została uszyta z przyjemnej w dotyku bawełny z dodatkiem elastanu, w wysokiej gramaturze 200g/m2. Tkanina ma certyfikat OEKO Tex 100. Pigmenty użyte do druku składają się w 98% z wody, dzięki czemu są bardziej przyjazne dla środowiska. Mają też atesty Oeko-Tex oraz GOTS.


Dlaczego warto kupić tę koszulkę?

Oprócz wysokiej jakości produktu, nabywasz niepowtarzalną rzecz, która NIE została wyprodukowana masowo. Wspierasz także małą polską firmę i twórców handmade oraz kupujesz świadomie i ekologicznie. Szyjemy tylko tyle, ile zamawiają nasi klienci, a większość produktów pakujemy w kartony już wcześniej użyte.


Pranie

Pierz w pralce w 30 stopniach na lewej stronie. Unikaj silnych, chemicznych detergentów piorących.


Suszenie

Szyjemy nasze ubrania z naturalnych materiałów, których włókna są delikatne i mogą ulec zniszczeniu przy suszeniu elektrycznym. Suszarka może doprowadzić do znaczącego skurczenia odzieży lub zmechacenia. Zalecamy suszyć na świeżym powietrzu, unikając bezpośredniego kontaktu ze słońcem.


Naprawa

W przypadku, gdy koszulka ulegnie uszkodzeniu, jest szansa, że ją uratujemy. :) Napisz do nas na psia.norka@gmail.com z opisem i zdjęciem uszkodzenia. Zrobimy wszystko, żeby ubranie zostało z Tobą jak najdłużej.

Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Dodaj własną opinię